Jak vybrat rolety

Jak vybrat rolety .

Uvažujete o koupi rolet a nevíte si rady s jejich výběrem ? Pak si přečtěte naše doporučení, ve kterém se Vám pokusíme pomoci vybrat ty správné rolety.

Nejdříve se musíme rozhodnout , zda chceme zastínit celý okenní otvor nebo samotné okenní křídlo a podle toho budeme volit daný typ rolety.

V případě, že budeme chtít zastínit celý okenní otvor, pak je nutné volit rolety, které se montují na zeď případně strop. V našem e-shopu tyto rolety nesou označení MAXI. Tento typ rolet montujeme před okenní otvor a zastíníme celý okenní otvor, případně je můžeme přivrtat i do stropu.

Rolety s montáží do zdi nebo stropu můžeme volit z několika typů celistvých látek, které se liší svou propustností. Pro standardní zastínění volíme rolety s látkami Poliester , Decor , Eden apod. Pokud vyžadujeme úplné zatemnění ( např. ložnice ) pak doporučujeme volit rolety se zcela nepropustnou látkou, jako Pogumované nebo Silver.

V případě, že máte rádi moderní jednoduchý styl a již nechcete záclony a závěsy, pak doporučujeme zvolit rolety den a noc s připevněním na zeď nebo strop. Výhodou těchto rolet je nejen moderní vzhled , ale především spojení výhod žaluzií a rolet, kdy můžeme plynule regulovat tok světla do místnosti. Rolety den noc můžeme připevnit taktéž do zdi případně stropu. Připevnění těchto rolet se provádí pomoci click-clack systému, kdy obdržíte smontovanou roletu tu zacvaknete do předvrtaného systému.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.