Jak vybrat rolety

Jak vybrat rolety .

Uvažujete o koupi rolet a nevíte si rady s jejich výběrem ? Pak si přečtěte naše doporučení, ve kterém se Vám pokusíme pomoci vybrat ty správné rolety.

Nejdříve se musíme rozhodnout , zda chceme zastínit celý okenní otvor nebo samotné okenní křídlo a podle toho budeme volit daný typ rolety.

V případě, že budeme chtít zastínit celý okenní otvor, pak je nutné volit rolety, které se montují na zeď případně strop. V našem e-shopu tyto rolety nesou označení MAXI. Tento typ rolet montujeme před okenní otvor a zastíníme celý okenní otvor, případně je můžeme přivrtat i do stropu.

Rolety s montáží do zdi nebo stropu můžeme volit z několika typů celistvých látek, které se liší svou propustností. Pro standardní zastínění volíme rolety s látkami Poliester , Decor , Eden apod. Výhodou zastiňujících rolet je především použití i ve dne v letních měsících, kdy nám místnosti příjemně zastíní a v místnosti je vidět. Pokud vyžadujeme úplné zatemnění ( např. ložnice ) pak doporučujeme volit rolety se zcela nepropustnou látkou.

V případě, že máte rádi moderní jednoduchý styl a již nechcete záclony a závěsy, pak doporučujeme zvolit rolety den a noc s připevněním na zeď nebo strop. Výhodou těchto rolet je nejen moderní vzhled , ale především spojení výhod žaluzií a rolet, kdy můžeme plynule regulovat tok světla do místnosti. Rolety den noc můžeme připevnit taktéž do zdi případně stropu. Připevnění těchto rolet se provádí pomoci click-clack systému, kdy obdržíte smontovanou roletu a tu jednoduše zacvaknete do předvrtaného systému.

Pokud požadujete rolety s jednoduchou montáží na okenní křídlo, pak zvolte rolety na okno. Jednoduchá a rychlá montáž na okenní křídlo bez nutnosti vrtání, možnost umístění řetízku na pravou nebo levou stranu, velký výběr zastiňujících a zatemňujících látek a přiznívá cena. To vše dělá z těchto rolet velmi oblíbený typ zastínění.

Pokud jste se již rozhodli jaký typ rolety je ten správný, přečtěte si také návod jak správné rolety zaměřit.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.